İzmir‘de Karşıyaka ve Altındağ şubeleri ile hizmet veriyoruz. Adres için tıklayınız.
Menü(Yardımcı Olabilir)
KAPAT

İzmir Sürücü Kursu

Biz Kimiz?


Kısaca sizlere eğitim kalite anlayışımızdan ve sürücü kursumuzdan bahsettik.
En iyi ehliyet ve sürücü kursu hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren eğitime verdiği önem, kaliteli hizmet anlayışı, başarı odaklı eğitim sistemi sayesinde sektörün önde gelen ve marka isimlerinden olmayı başaran kurumumuz bizi tercih eden binlerce kişiyi sürücü belgesi sahibi yapmanın gurur ve sevincini yaşamaktadır. İzmir Sürücü Kursu olarak verdiğimiz eğitimin kalitesini başarılarımız ve bizi tercih eden adaylarımızın memnuniyeti ile göstermeyi amaçladık. Bu hedef doğrultusunda alanında uzman, deneyimli eğitmen kadromuz ve güleryüzlü çalışma arkadaşlarımız ile beraber siz değerli sürücü adaylarının başarısı ve memnuniyeti için kendimizi sürekli olarak yenileyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Gelişen ve yenilenen teknolojiyi takip ederek sağladığımız online hizmetler sayesinde bir ilki gerçekleştirerek internet platformu üzerinden oluşturduğumuz sanal sürücü kursu ile adaylarımıza kurumumuzda yapılan dersler ve test çözümlerinin yanı sıra kursa gelemedikleri zamanlarda online ders çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecekleri elektronik sınav hizmetide sunuyoruz.

Günümüz şartları ve koşulları ile gelişen teknolojilere uyum sağlayarak Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatlarına uygun bir şekilde son model araçlar ve eğitim malzemeleri ile kaliteli ve doğru hizmet anlayışına devam etmekteyiz. Sizde trafiğe bilinçli ve güvenli bir şekilde çıkmak, teorik eğitimlerinizi, direksiyon uygulama eğitimlerinizi, alanında uzman eğitmenlerden kaliteli bir eğitim sürecinden geçerek almak istiyorsanız sizleride İzmir Sürücü Kursu şubelerine bekliyoruz.

                                                                                                                NEDEN BİZ ?

1- Alanında uzman , deneyimli eğitmen kadromuz, güler yüzlü ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte adaylarımızın başarısı için kaliteli eğitim anlayışımızdan ödün vermeyerek çalışıyoruz.

2- Adaylarımız ile kayıt oldukları günden ehliyet sahibi oldukları güne kadar sürekli iletişim halinde olarak bütün işlemlerini titizlikle takip ediyor ve gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

3- Teorik eğitimlerimizi ferah ve konforlu dersliklerde, direksiyon eğitimlerimizi son model araçlarda veriyoruz.

4- Adaylarımızın direksiyon eğitimlerini müsait oldukları gün ve saatlerde planlayarak günlük işlerini aksatmadan ehliyet sahibi olmalarını sağlıyoruz.

5- Teorik derslerde sınırsız eğitim imkanı sağlıyoruz, konu tekrarı yapmak isteyen veya gelemediği dersler olan adaylarımızı hiçbir ücret talep etmeden telafi eğitimlerine davet ediyoruz.

6- Direksiyon eğitimlerimizi bire bir yaparak adaylarımızı trafiğe en iyi şekilde hazırlıyoruz.

7-Teorik ve direksiyon sınavlarından önce yaptığımız deneme sınavları ile adaylarımızın başarı durumunu gözlemleyerek sınavlarda başarılı olma şanslarını arttırıyoruz.

8- Sürücü eğitiminde sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizin sonucu olarak yakaladığımız yüksek başarı oranımız ile ehliyet sahibi olmanızı kolaylaştırıyoruz.


         

MİSYONUMUZ

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak.

VİZYONUMUZ

İzmir sürücü kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı, İzmir’in lider bir eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak hedefimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız.
Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız.
Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratacağız.
Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.
Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.
Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
Müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

Call Now Button